Godziny pracy: Pracujemy dla was od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

P.U.H. "KOT-EX" autoryzowany dystrybutor artykułów zoologicznych ma przyjemność przedstawić Państwu swoją ofertę handlową.
Hurtownia realizuje zamówienia w ciągu siedemdziesięciu dwóch godzin lub w terminie uzgodnionym z kupującym. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 będą realizowane w następnym dniu roboczym. Oferta jest systematycznie powiększana od lat w zależności od potrzeb rynku. Wszystkie produkty, których nie znajdziecie Państwo w naszej ofercie, a macie życzenie kupować w naszej hurtowni, zostaną na Wasze życzenie sprowadzone.
Kontakt z hurtownią kupujący może utrzymywać telefonicznie lub osobiście przez przedstawiciela.
W wypadku, kiedy mają Państwo takie życzenie, istnieje możliwość spotkania się z właścicielami.


Zasady współpracy:
1. Nowi klienci podejmujący współpracę z hurtownią są zobowiązani do dokonania trzech pierwszych zakupów gotówkowych określających wielkość kredytu kupieckiego. Firmy, które nie dostarczą dokumentacji (wpis do ewidencji gospodarczej, NIP, REGON) tracą możliwość kredytową.
2. Hurtownia nie współpracuje ze sklepami internetowymi. W sferze zainteresowania są podmioty prowadzące działalność gospodarczą pt. "sprzedaż artykułów zoologicznych".
3. System rabatów:
a) wartości rabatów:
- zakup gotówkowy o wartości od 400 zł - 2%
- zakup w miesiącu o wartości 2000 zł - 3%
- zakup w miesiącu o wartości 5000 zł - 5%
b) warunkiem otrzymywania rabatów jest terminowe regulowanie należności
c) zakupy o wartości poniżej 400 zł netto nie są dostarczane transportem hurtowni za wyjątkiem miasta Częstochowa, gdzie obowiązuje limit logistyczny 200 zł netto.

 
Hurtownia prowadzi sprzedaż artykułów według oficjalnych cenników producentów lub importerów stosując system rabatowania.

  
Prosimy sprawdzać ceny wyjściowe konkurencji!

Transport hurtowni jest rejsowy, w przypadku kiedy dział sprzedaży ma kontaktować się z Państwa sklepem w przeddzień wyjazdu, prosimy o informację.
Istnieje możliwość wysyłki towaru kurierem. O szczegóły prosimy pytać w dziale handlowym.